“Witajcie, witajcie mieszkańcy Khorinis!”

Z tej strony Chrząszcz. Dzisiaj chciałbym wam opowiedzieć o kilku nowościach, jakie wprowadziliśmy od czasu poprzedniego wpisu.

Strona www

Od momentu opublikowania naszej strony, w sieci trwały intensywne prace nad usprawnieniem jej działania, a także dodaniem nowych zabezpieczeń. Obecnie na stronie oraz forum działa już certyfikat SSL. Na forum również bezpiecznie i szybko możecie rejestrować się przy użyciu facebooka oraz google.

Wyeliminowaliśmy również wszystkie błędy jakie pojawiały się podczas redagowania postów. Aktualnie nasza strona działa na bezpłatnym serwerze 000webhost. Niestety z uwagi na koszty jakie generuje zakup profesjonalnego serwera, nie możemy sobie jeszcze pozwolić na jej migrację. Jeżeli macie jakieś sugestie bądź uwagi dot. działania strony, zapraszam was do kontaktu poprzez webmaster@darkmodders.pl.

Modyfikacja Prolog

Na podstawie sugestii graczy wprowadziliśmy kilka modyfikacji do Prologu Zagadki orków. Są m.in runy teleportacyjne, które w znacznym stopniu ułatwiają przemieszczanie się po wyspie Thorgardu. Wyeliminowaliśmy także drobne błędy, które wpływały na komfort z rozgrywki. Niebawem zostanie także udostępniona poprawiona wersja dubbingu, obecnie w niektórych momentach jest on nieco cichy i wymaga dostosowania ustawień dźwięku w grze.  Zapraszamy do śledzenia naszej strony!

Patronite i Paypal

Wspólnie zdecydowaliśmy się na otworzenie profilu wsparcia w serwisie Patronite, a także uruchomienia możliwości bezpośredniego dofinansowania poprzez serwis PayPal. Niestety wiele pomysłów, jakie chcielibyśmy wprowadzić do modyfikacji nie jesteśmy w stanie zrealizować technicznie. Dlatego też często korzystamy z pomocy doświadczonych grafików, modderów i skrypterów, którzy odpłatnie tworzą dla nas modele świata czy postaci, m.in zamek w Thorgardzie. Są to często duże kwoty, które w całości pokrywamy samodzielnie. Obecnie wydaliśmy już ok 600 zł na finalizacje Prologu oraz projektowanie Zagadki. Jest to niestety czynnik, który bardzo spowalnia prace nad modyfikacją. Mamy nadzieję, że znajdą się osoby, które zdecydują się wesprzeć nas nawet najdrobniejszą kwotą, za co serdecznie dziękujemy.

Profil Patronite