Aktualności – marzec

Witam Was serdecznie drodzy czytelnicy i odwiedzający naszego bloga jak i stronę!

Po długim czasie ciężkiej i rzetelnej pracy nadszedł ten, długo wyczekiwany, dzień. Otóż, z dniem wczorajszym, zyskaliśmy pierwszego patrona, jest nim Dariusz Kasprzyk! Postanowił on wesprzeć nas miesięcznie kwotą 30 złotych. Z tego miejsca pragnę Ci podziękować, w imieniu swoim jak i całego teamu, za docenienie naszej pracy i wsparcie nas drobną kwotą. Jesteśmy tym zaszczyceni, należą się dla Ciebie ogromne brawa za to 🙂

Pragnę także nadmienić, że Dariusz postanowił wesprzeć nas nie tylko finansowo. Zaangażował się także w pracę scenarzysty. Dziękujemy Ci za to i mamy nadzieję, że to będzie owocna współpraca.

Powoli, a przede wszystkim do celu, zmierzamy z naszym projektem – Zagadką Orków. Z każdym dniem scenariusz powiększa się o kolejne zadania i dialogi, także nasi graficy nie próżnują. Każdą pracę, godną uwagi, będziemy prezentować tutaj na forum, na naszym fanpage’u i na stronie TheModders.

Zachęcamy do śledzenia naszych poczynań i wsparcia finansowego, czy także własnymi zdolnościami. Kontakt do nas znajdziecie Państwo na naszej stronie.

Pozdrawiam.

DarkModders

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *