Aktualności – marzec

Witam Was serdecznie drodzy czytelnicy i odwiedzający naszego bloga jak i stronę!

Po długim czasie ciężkiej i rzetelnej pracy nadszedł ten, długo wyczekiwany, dzień. Otóż, z dniem wczorajszym, zyskaliśmy pierwszego patrona, jest nim Dariusz Kasprzyk! Postanowił on wesprzeć nas miesięcznie kwotą 30 złotych. Z tego miejsca pragnę Ci podziękować, w imieniu swoim jak i całego teamu, za docenienie naszej pracy i wsparcie nas drobną kwotą. Jesteśmy tym zaszczyceni, należą się dla Ciebie ogromne brawa za to 🙂

Pragnę także nadmienić, że Dariusz postanowił wesprzeć nas nie tylko finansowo. Zaangażował się także w pracę scenarzysty. Dziękujemy Ci za to i mamy nadzieję, że to będzie owocna współpraca.

Powoli, a przede wszystkim do celu, zmierzamy z naszym projektem – Zagadką Orków. Z każdym dniem scenariusz powiększa się o kolejne zadania i dialogi, także nasi graficy nie próżnują. Każdą pracę, godną uwagi, będziemy prezentować tutaj na forum, na naszym fanpage’u i na stronie TheModders.

Zachęcamy do śledzenia naszych poczynań i wsparcia finansowego, czy także własnymi zdolnościami. Kontakt do nas znajdziecie Państwo na naszej stronie.

Pozdrawiam.

DarkModders