Niebywały prezent!

Od premiery Zagadki Orków Prolog minęły już prawie 2 lata. Wydawać by się mogło, że temat już dawno umarł a sam Prolog odszedł w nie pamięć wśród wielu fanów. Nic bardziej mylnego! Otóż, z dniem dzisiejszym, na stronie theModders, pojawił się oto taki wpis:

Witam. Minęło już sporo czasu od premiery modyfikacji do Gothic’a, pod tytułem ”Zagadka Orków Prolog”. Miałem zaszczyt uczestniczyć w projekcie tworząc grafikę 3D, modelując mapkę Thorgardu.
Niedawno wpadłem na pomysł, zrobienia okładki na pudełkową wersję modyfikacji. Muszę przyznać, że wyszła dobrze i wiem, że wśród was znalazłyby się osoby, które wykonałyby to znacznie lepiej. Nie mniej jednak, chciałbym podzielić się z wami moją pracą, a w szczególności z osobami uczestniczącymi w projekcie. Mam nadzieję, że widok stojącej na półce pudełkowej wersji ”gry” będzie motywował was do dalszej twórczej pracy związanej z pełną wersją modyfikacji.

Zmontowałem, również krótki filmik, prezentujący pudełkową wersję.
Aktualnie pracuję nad Encyklopedią, małą książeczką w której znajdziecie informacje o Prologu i ich twórcach
.

Zapraszam do oglądania.

Autorem tej treści i jakże niebywałego prezentu jest Laren, główny grafik Thorgardu a także członek zespołu DarkModders Team. To właśnie z jego inicjatywy powstał ten ciekawy pomysł stworzenia pudełkowej edycji Zagadki Orków Prolog.

Warto także nadmienić jego wkład w pracę. Została wykonana już zarówno okładka pudełka jak i płyty. Na tylnej stronie okładki możemy zobaczyć galerię screenów z modyfikacji oraz jej bogaty opis. Znajdziemy tam również dolny indeks zarezerwowany dla twórców modyfikacji.

Czyż nie wygląda to wspaniale?

Pozostaje nam jednak jeszcze chwilę poczekać na finalizację projektu. Nadmieniamy także, że nie zamierzamy czerpać z niej żadnych korzyści finansowych, gdyż byłoby to niezgodne z prawem.

Zapraszamy również do obejrzenia filmu powstałego w hołdzie naszej produkcji.