Home

Czym jest Zagadka Orków?

Akcja modyfikacji dzieje się na kilka tygodni przed wydostaniem Bezimiennego z ruin Świątyni Śniącego. W tym czasie do Khorinis przybywa eskapada paladynów wraz ze strażą królewską, na czele z ich dowódcą – Karaliusem. Pewnego dnia Karaliusa odwiedza tajemniczy starzec, który opowiada mu o sekretnej twierdzy, skrytej między górami, zapomnianej przez świat doliny. Zafascynowany tą opowieścią postanawia odnaleźć ową twierdzę.

Do tego zadania wyznacza kilkuosobową drużynę, nad którą dowództwo obejmuje żądny sławy Erwin. Los sprawia, że do ekspedycji przydzielony zostaje nasz główny bohater  Ronin. To właśnie jemu będzie dane zwiedzić ową dolinę.
Eksplorując jedną z przypadkowych jaskiń, natrafiają oni na szyb górniczy, którym dostają się do zapomnianego Thorgardu. Co ich tam spotka?
Jak potoczą się losy ekspedycji? O tym dowiesz się grając w naszą modyfikację.

Czym jest Prolog?

Prolog jest kanoniczną częścią Zagadki Orków. Ma on za zadanie pokazać nową lokację, która ukaże się w finalnym projekcie, a także przedstawić jej dokładniejszą historię.
Jego celem jest także wyjaśnienie pewnych historii i wątków, które będą kluczowe w pełnej wersji modyfikacji.

GRYOnline o modyfikacji.

Co oferuje modyfikacja?

• Nowy, autorski świat
• Ciekawą fabułę opowiadającą historię doliny Thorgard
• Nowych bohaterów
• Profesjonalny polski dubbing
• Czas gry: 4 – 5 godzin
• Nowe tekstury pancerzy

DarkModders Team – grupa modderska, założona w 2012, z inicjatywy dwóch, posiadających pomysły i aspiracje, modderów DarkModders’a i Sili0n’a. Grupa od początku postawiła sobie cel jaki zamierza spełnić. Był nim ogromny projekt – Zagadka Orków, który z czasem przerósł możliwości, a także zdolności młodych i niedoświadczonych modderów. Z czasem grupa nabrała doświadczenia. Jej szeregi zasiliło wielu doświadczonych modderatorów chcących wspomóc działalność grupy. W roku 2014 modyfikacja Zagadka Orków została ponownie reaktywowana. Wersja demonstracyjna modyfikacji ujrzała światło dzienne 29 sierpnia 2015, zdobywając głosy uznania. Obecnie grupa cały czas pracuje nad rozbudową modyfikacji.

Galeria screenów

Zagadka Orków na Youtube

Wspomóż dzieło